• Mobile: 416-548-7854
  • Office: 416-548-7854
  • Fax: 416-981-7184
  • Toll Free: 1-866-382-2968

Search by Toronto Districts

5 Photos
Listing image
$84,900
Price:
$84,900
Taxes (2025):
$330
Address:
21508 Highway 41 N/A , Addington Highlands, K0H 1L0, Lennox & Addingt
Main Intersection:
Highway 41 & Buckshot Lake Rd
Area:
Lennox & Addington
Municipality:
Addington Highlands
Neighbourhood:
62 - Addington Highlands
Beds:
2
Parking:
6
Property Style:
Other
Listing Company:
RE/MAX FINEST REALTY INC., BROKERAGE
5 Photos
Listing image
$84,900
Price:
$84,900
Taxes (2025):
$330
Address:
21508A Highway 41 N/A , Addington Highlands, K0H 1L0, Lennox & Addingt
Main Intersection:
Highway 41 & Buckshot Lake Rd
Area:
Lennox & Addington
Municipality:
Addington Highlands
Neighbourhood:
62 - Addington Highlands
Beds:
2
Parking:
6
Listing Company:
RE/MAX FINEST REALTY INC., BROKERAGE
13 Photos
Listing image
$40
Price:
$40
Taxes (2025):
$47,597
Maintenance Fee:
0
Address:
104 Lakeshore Road , Oakville, L6K 1E3, Halton
Main Intersection:
Lakeshore Rd & Kerr Street
Area:
Halton
Municipality:
Oakville
Neighbourhood:
1002 - CO Central
Building/Land Area:
9,675 (Square Feet)
Property Type:
Retail
Listing Company:
SUTTON GROUP-ADMIRAL REALTY INC.
84 Photos
Listing image
$519,000
Price:
$519,000
Taxes (2025):
$1,999
Address:
20 Coyle Crescent , Selwyn, K9J 6X5, Peterborough
Beds:
3
Baths:
1
Parking:
4
Property Style:
Bungalow
Listing Company:
RE/MAX ROUGE RIVER REALTY LTD.
26 Photos
Listing image
$649,900
Price:
$649,900
Taxes (2025):
$4,174
Address:
131 Paperbirch Crescent , London North, N6G 1L8, Middlesex
Beds:
3+3
Baths:
2
Parking:
4
Property Style:
Backsplit 3
Listing Company:
ONE PERCENT REALTY LTD.
50 Photos
Listing image
$485,000
Price:
$485,000
Taxes (2025):
$3,348
Address:
18 Panelas Crescent , Quinte West, K8V 6A5, Hastings
Beds:
3+2
Baths:
2
Parking:
4
Property Style:
Bungalow
Listing Company:
ROYAL HERITAGE REALTY LTD.
0 Photo
Listing image
$950
Price:
$950
Maintenance Fee:
0
Address:
1800 Simcoe Street , Oshawa, L1G 0C2, Durham
Baths:
1
Business Type:
Apartment
Building/Land Area:
0
Listing Company:
RIGHT AT HOME REALTY
17 Photos
Listing image
$589,900
Price:
$589,900
Taxes (2025):
$3,839
Address:
1200 Huron Street , London East, N5Y 4K9, Middlesex
Beds:
3+3
Baths:
2
Parking:
4
Property Style:
Bungalow-Raised
Listing Company:
ONE PERCENT REALTY LTD.
32 Photos
Listing image
$2,300
Price:
$2,300
Maintenance Fee:
0
Address:
287 TITANIUM Private , Orleans - Convent Glen and Area, K1C 0A5, Ottawa
Main Intersection:
Jeanne d'Arc Boulevard & Titanium Pvt.
Area:
Ottawa
Municipality:
Orleans - Convent Glen and Area
Neighbourhood:
2005 - Convent Glen North
Baths:
2
Business Type:
2-Storey
Building/Land Area:
0
Listing Company:
RE/MAX PRIME PROPERTIES
24 Photos
Listing image
$79,900
Price:
$79,900
Maintenance Fee:
$515
Address:
1020 Birch Glen Road , Lake of Bays, P0B 1A0, Muskoka
Main Intersection: